Competitie + recreanten Modesten ~ GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A09 Boerekes G0301313314
B04 Fam. Janssens G000000000
C08 powerrangers G0333333321
D01 Berketrekkers G0130313112
EMix ploeg003000104
F11 Mertensmannen G0130133314
G14 Jagersrust G003001004
H03 Fam. Janssens G0030130310
1 Boerekes G 09
Fam. Janssens G 04
powerrangers G 08
Berketrekkers G 01
03 Fam. Janssens G
14 Jagersrust G
11 Mertensmannen G
Mix ploeg
2 Jagersrust G 14
Boerekes G 09
Fam. Janssens G 04
powerrangers G 08
03 Fam. Janssens G
11 Mertensmannen G
Mix ploeg
01 Berketrekkers G
3 Mertensmannen G 11
Jagersrust G 14
Boerekes G 09
Fam. Janssens G 04
03 Fam. Janssens G
Mix ploeg
01 Berketrekkers G
08 powerrangers G
4 Mix ploeg
Mertensmannen G 11
Jagersrust G 14
Boerekes G 09
03 Fam. Janssens G
01 Berketrekkers G
08 powerrangers G
04 Fam. Janssens G
5 Berketrekkers G 01
Mix ploeg
Mertensmannen G 11
Jagersrust G 14
03 Fam. Janssens G
08 powerrangers G
04 Fam. Janssens G
09 Boerekes G
6 powerrangers G 08
Berketrekkers G 01
Mix ploeg
Mertensmannen G 11
03 Fam. Janssens G
04 Fam. Janssens G
09 Boerekes G
14 Jagersrust G
7 Fam. Janssens G 04
powerrangers G 08
Berketrekkers G 01
Mix ploeg
03 Fam. Janssens G
09 Boerekes G
14 Jagersrust G
11 Mertensmannen G

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers G (21pt)
  2. 509 Boerekes G (14pt)
  3. 511 Mertensmannen G (14pt)
  4. 501 Berketrekkers G (12pt)
  5. 503 Fam. Janssens G (10pt)
  6. 514 Jagersrust G (4pt)
  7. Mix ploeg (4pt)
  8. 504 Fam. Janssens G2 (0pt)

~ Namiddag

Ploeg WaABCDEFGTOT
A12 Mertensmannen H030303312
B05 Fam. Janssens C00010337
C15 Jagersrust C033313316
D07 Vandakker C00100135
E06 Fam. Janssens C033133316
F16 Modesten C00001012
G19 powerrangers C00000011
1 Fam. Janssens C 05
Jagersrust C 15
Vandakker C 07
19 powerrangers C
16 Modesten C
06 Fam. Janssens C
2 Mertensmannen H 12
Fam. Janssens C 05
Jagersrust C 15
16 Modesten C
06 Fam. Janssens C
07 Vandakker C
3 powerrangers C 19
Mertensmannen H 12
Fam. Janssens C 05
06 Fam. Janssens C
07 Vandakker C
15 Jagersrust C
4 Modesten C 16
powerrangers C 19
Mertensmannen H 12
07 Vandakker C
15 Jagersrust C
05 Fam. Janssens C
5 Fam. Janssens C 06
Modesten C 16
powerrangers C 19
15 Jagersrust C
05 Fam. Janssens C
12 Mertensmannen H
6 Vandakker C 07
Fam. Janssens C 06
Modesten C 16
05 Fam. Janssens C
12 Mertensmannen H
19 powerrangers C
7 Jagersrust C 15
Vandakker C 07
Fam. Janssens C 06
12 Mertensmannen H
19 powerrangers C
16 Modesten C

(Voor)ronden

  1. 215 Jagersrust C (16pt)
  2. 206 Fam. Janssens C2 (16pt)
  3. 812 Mertensmannen H (12pt)
  4. 205 Fam. Janssens C (7pt)
  5. 207 Vandakker C (5pt)
  6. 216 Modesten C (2pt)
  7. 219 powerrangers C (1pt)

~ Recreanten trek1

Ploeg WaABCDETOT
Aloltrekkers000000
Bvan dakker031116
Cmookers031318
DVroeters031004
Eheidevinken 2031138
1 loltrekkers
mookers
van dakker
Vroeters
2 heidevinken 2
van dakker
loltrekkers
mookers
3 Vroeters
loltrekkers
heidevinken 2
mookers
4 heidevinken 2
Vroeters
van dakker
loltrekkers
5 mookers
van dakker
heidevinken 2
Vroeters

(Voor)ronden

  1. mookers (8pt)
  2. heidevinken 2 (8pt)
  3. van dakker (6pt)
  4. Vroeters (4pt)
  5. loltrekkers (0pt)

~ Recreanten trek2

Ploeg WaABCDETOT
Aloltrekkers000000
Bvan dakker0333110
Cmookers030317
DVroeters030003
Eheidevinken 2031138
1 loltrekkers
mookers
van dakker
Vroeters
2 heidevinken 2
van dakker
loltrekkers
mookers
3 Vroeters
loltrekkers
heidevinken 2
mookers
4 heidevinken 2
Vroeters
van dakker
loltrekkers
5 mookers
van dakker
heidevinken 2
Vroeters

(Voor)ronden

  1. van dakker (10pt)
  2. heidevinken 2 (8pt)
  3. mookers (7pt)
  4. Vroeters (3pt)
  5. loltrekkers (0pt)

~ Dames recreanten trek1

Ploeg WaABCDTOT
Aaspi brecht meisjes01304
BGrasgrieten01304
CTiptiens00000
DDe paula s03339
1 aspi brecht meisjes
Tiptiens
Grasgrieten
De paula s
2 aspi brecht meisjes
Grasgrieten
De paula s
Tiptiens
3 aspi brecht meisjes
Grasgrieten
Tiptiens
De paula s

(Voor)ronden

  1. De paula s (9pt)
  2. Grasgrieten (4pt)
  3. aspi brecht meisjes (4pt)
  4. Tiptiens (0pt)

~ Dames recreanten trek2

Ploeg WaABCDTOT
Aaspi brecht meisjes00303
BGrasgrieten03306
CTiptiens00000
DDe paula s03339
1 aspi brecht meisjes
Tiptiens
Grasgrieten
De paula s
2 aspi brecht meisjes
Grasgrieten
De paula s
Tiptiens
3 aspi brecht meisjes
Grasgrieten
Tiptiens
De paula s

(Voor)ronden

  1. De paula s (9pt)
  2. Grasgrieten (6pt)
  3. aspi brecht meisjes (3pt)
  4. Tiptiens (0pt)

~ Recreanten Jeugd

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AKerels Brecht 3003003006
Blustige trekkers0313033013
CAspi Brecht jongens001103005
DKerels Brecht 1030103007
Epower rangers0333333119
FKLJ Brecht000000000
GBoerekes0303303012
Hmookers 20333313319
1 Kerels Brecht 3
lustige trekkers
Aspi Brecht jongens
Kerels Brecht 1
mookers 2
Boerekes
KLJ Brecht
power rangers
2 Boerekes
Kerels Brecht 3
lustige trekkers
Aspi Brecht jongens
mookers 2
KLJ Brecht
power rangers
Kerels Brecht 1
3 KLJ Brecht
Boerekes
Kerels Brecht 3
lustige trekkers
mookers 2
power rangers
Kerels Brecht 1
Aspi Brecht jongens
4 power rangers
KLJ Brecht
Boerekes
Kerels Brecht 3
mookers 2
Kerels Brecht 1
Aspi Brecht jongens
lustige trekkers
5 Kerels Brecht 1
power rangers
KLJ Brecht
Boerekes
mookers 2
Aspi Brecht jongens
lustige trekkers
Kerels Brecht 3
6 Aspi Brecht jongens
Kerels Brecht 1
power rangers
KLJ Brecht
mookers 2
lustige trekkers
Kerels Brecht 3
Boerekes
7 lustige trekkers
Aspi Brecht jongens
Kerels Brecht 1
power rangers
mookers 2
Kerels Brecht 3
Boerekes
KLJ Brecht

(Voor)ronden

  1. mookers 2 (19pt)
  2. power rangers (19pt)
  3. lustige trekkers (13pt)
  4. Boerekes (12pt)
  5. Kerels Brecht 1 (7pt)
  6. Kerels Brecht 3 (6pt)
  7. Aspi Brecht jongens (5pt)
  8. KLJ Brecht (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd106.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=106&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be