75jaar KSA Scarphoutstede ~ Algemeen

Ploeg WaABCDEFTOT
AKSA Blankenberghe0030339
BKLJ Meulebeke03303312
COVD De Splenterbomme0000000
DTTV Versieck03333315
EScouts Blankenberghe0003003
FDe Oudstrijders0003036
1 KSA Blankenberghe
KLJ Meulebeke
OVD De Splenterbomme
De Oudstrijders
Scouts Blankenberghe
TTV Versieck
2 Scouts Blankenberghe
KSA Blankenberghe
KLJ Meulebeke
De Oudstrijders
TTV Versieck
OVD De Splenterbomme
3 TTV Versieck
Scouts Blankenberghe
KSA Blankenberghe
De Oudstrijders
OVD De Splenterbomme
KLJ Meulebeke
4 OVD De Splenterbomme
TTV Versieck
Scouts Blankenberghe
De Oudstrijders
KLJ Meulebeke
KSA Blankenberghe
5 KLJ Meulebeke
OVD De Splenterbomme
TTV Versieck
De Oudstrijders
KSA Blankenberghe
Scouts Blankenberghe

(Voor)ronden

  1. TTV Versieck (15pt)
  2. KLJ Meulebeke (12pt)
  3. KSA Blankenberghe (9pt)
  4. De Oudstrijders (6pt)
  5. Scouts Blankenberghe (3pt)
  6. OVD De Splenterbomme (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd115.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=115&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be