Kerselaerkermis Lier ~ gemengd

Ploeg WaABCDEFTOT
Ajolliekes00331310
BNarrevrienden03333113
CKRC0000000
Ddonk0003014
EVerbist drinking team01033310
FGB ploeg lint 0013105
1 jolliekes
Narrevrienden
KRC
GB ploeg lint
Verbist drinking team
donk
2 Verbist drinking team
jolliekes
Narrevrienden
GB ploeg lint
donk
KRC
3 donk
Verbist drinking team
jolliekes
GB ploeg lint
KRC
Narrevrienden
4 KRC
donk
Verbist drinking team
GB ploeg lint
Narrevrienden
jolliekes
5 Narrevrienden
KRC
donk
GB ploeg lint
jolliekes
Verbist drinking team

(Voor)ronden

  1. Narrevrienden (13pt)
  2. jolliekes (10pt)
  3. Verbist drinking team (10pt)
  4. GB ploeg lint (5pt)
  5. donk (4pt)
  6. KRC (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd118.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=118&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be