Open Kempisch Kampioenschap Fam. Janssens Retie ~ Jeugd 6 tal

Ploeg WaABCDEFGTOT
AKLJ A'donk jeugd 100000000
BKLJ A'donk jeugd 203030006
CDe Boerekes 103330009
DK.U.T.T.03000003
EPLV033333318
FBoerekes 2033330113
GJagersrust033330113
1 KLJ A'donk jeugd 1
KLJ A'donk jeugd 2
De Boerekes 1
K.U.T.T.
PLV
Boerekes 2
2 Jagersrust
KLJ A'donk jeugd 1
KLJ A'donk jeugd 2
PLV
Boerekes 2
De Boerekes 1
3 K.U.T.T.
Jagersrust
KLJ A'donk jeugd 1
Boerekes 2
De Boerekes 1
KLJ A'donk jeugd 2
4 PLV
K.U.T.T.
Jagersrust
De Boerekes 1
KLJ A'donk jeugd 2
KLJ A'donk jeugd 1
5 Boerekes 2
PLV
K.U.T.T.
KLJ A'donk jeugd 2
KLJ A'donk jeugd 1
Jagersrust
6 De Boerekes 1
Boerekes 2
PLV
KLJ A'donk jeugd 1
Jagersrust
K.U.T.T.
7 KLJ A'donk jeugd 2
De Boerekes 1
Boerekes 2
Jagersrust
K.U.T.T.
PLV

(Voor)ronden

  1. PLV (18pt)
  2. Jagersrust (13pt)
  3. Boerekes 2 (13pt)
  4. De Boerekes 1 (9pt)
  5. KLJ A'donk jeugd 2 (6pt)
  6. K.U.T.T. (3pt)
  7. KLJ A'donk jeugd 1 (0pt)

~ Dames 6 tal

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AMama's van jong janssens000013105
BDe Joliekes 10333333321
CTampony's0301311312
DDe Joliekes 2030113019
EKLJ A'donk010010002
FHevige Teven000103015
GVersieck Dames0101333112
HZandfretters030013119
1 Mama's van jong janssens
De Joliekes 1
Tampony's
De Joliekes 2
KLJ A'donk
Hevige Teven
Versieck Dames
Zandfretters
2 Hevige Teven
Mama's van jong janssens
De Joliekes 1
Tampony's
KLJ A'donk
Versieck Dames
Zandfretters
De Joliekes 2
3 Versieck Dames
Hevige Teven
Mama's van jong janssens
De Joliekes 1
KLJ A'donk
Zandfretters
De Joliekes 2
Tampony's
4 Zandfretters
Versieck Dames
Hevige Teven
Mama's van jong janssens
KLJ A'donk
De Joliekes 2
Tampony's
De Joliekes 1
5 De Joliekes 2
Zandfretters
Versieck Dames
Hevige Teven
KLJ A'donk
Tampony's
De Joliekes 1
Mama's van jong janssens
6 Tampony's
De Joliekes 2
Zandfretters
Versieck Dames
KLJ A'donk
De Joliekes 1
Mama's van jong janssens
Hevige Teven
7 De Joliekes 1
Tampony's
De Joliekes 2
Zandfretters
KLJ A'donk
Mama's van jong janssens
Hevige Teven
Versieck Dames

(Voor)ronden

  1. De Joliekes 1 (21pt)
  2. Tampony's (12pt)
  3. Versieck Dames (12pt)
  4. De Joliekes 2 (9pt)
  5. Zandfretters (9pt)
  6. Mama's van jong janssens (5pt)
  7. Hevige Teven (5pt)
  8. KLJ A'donk (2pt)

~ Recreanten 6 tal (a)

Ploeg WaABCDEFTOT
ARanzige Slijksleurders 20000000
BDe gulzige trekkers0300003
Cpapa's van jong janssens03303312
DK.U.T.T.0000000
EAntwerp Warriors0330039
FWitte Nol0330006
1 Ranzige Slijksleurders 2
De gulzige trekkers
papa's van jong janssens
K.U.T.T.
Antwerp Warriors
Witte Nol
2 Antwerp Warriors
Ranzige Slijksleurders 2
De gulzige trekkers
K.U.T.T.
Witte Nol
papa's van jong janssens
3 Witte Nol
Antwerp Warriors
Ranzige Slijksleurders 2
K.U.T.T.
papa's van jong janssens
De gulzige trekkers
4 papa's van jong janssens
Witte Nol
Antwerp Warriors
K.U.T.T.
De gulzige trekkers
Ranzige Slijksleurders 2
5 De gulzige trekkers
papa's van jong janssens
Witte Nol
K.U.T.T.
Ranzige Slijksleurders 2
Antwerp Warriors

(Voor)ronden

  1. papa's van jong janssens (12pt)
  2. Antwerp Warriors (9pt)
  3. Witte Nol (6pt)
  4. De gulzige trekkers (3pt)
  5. Ranzige Slijksleurders 2 (0pt)
  6. K.U.T.T. (0pt)

~ Recreanten 6 tal (b)

Ploeg WaABCDEFTOT
ARC de losse pol0103004
BDen Borrel0100001
CFC Beekhoek0333009
DChiro jongens Millegem0030003
ETimer projects03333315
FZandfretters03333012
1 RC de losse pol
Den Borrel
FC Beekhoek
Chiro jongens Millegem
Timer projects
Zandfretters
2 Timer projects
RC de losse pol
Den Borrel
Chiro jongens Millegem
Zandfretters
FC Beekhoek
3 Zandfretters
Timer projects
RC de losse pol
Chiro jongens Millegem
FC Beekhoek
Den Borrel
4 FC Beekhoek
Zandfretters
Timer projects
Chiro jongens Millegem
Den Borrel
RC de losse pol
5 Den Borrel
FC Beekhoek
Zandfretters
Chiro jongens Millegem
RC de losse pol
Timer projects

(Voor)ronden

  1. Timer projects (15pt)
  2. Zandfretters (12pt)
  3. FC Beekhoek (9pt)
  4. RC de losse pol (4pt)
  5. Chiro jongens Millegem (3pt)
  6. Den Borrel (1pt)

~ Recreanten 6 tal (c)

Ploeg WaABCDEFTOT
ADe Boerekes03033312
BMookers0000033
CRuiters Heren03333315
DHoecky Boys0030036
EDe Bosapen0030339
FRanzige Slijksleurders 10000000
1 De Boerekes
Mookers
Ruiters Heren
Hoecky Boys
De Bosapen
Ranzige Slijksleurders 1
2 De Bosapen
De Boerekes
Mookers
Hoecky Boys
Ranzige Slijksleurders 1
Ruiters Heren
3 Ranzige Slijksleurders 1
De Bosapen
De Boerekes
Hoecky Boys
Ruiters Heren
Mookers
4 Ruiters Heren
Ranzige Slijksleurders 1
De Bosapen
Hoecky Boys
Mookers
De Boerekes
5 Mookers
Ruiters Heren
Ranzige Slijksleurders 1
Hoecky Boys
De Boerekes
De Bosapen

(Voor)ronden

  1. Ruiters Heren (15pt)
  2. De Boerekes (12pt)
  3. De Bosapen (9pt)
  4. Hoecky Boys (6pt)
  5. Mookers (3pt)
  6. Ranzige Slijksleurders 1 (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd13.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=13&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be