Manege competitie ~ GENSB

Ploeg WaABCDEFGHTOT
A37 Elektrotrekkers G554 kg000030306
B01 Berketrekkers G595 kg2330303012
C09 Boerekes G560 kg4300313010
D08 powerrangers G557 kg0333333321
E28 Grasgrieten D610 kg200000000
F03 Fam. Janssens G570 kg2331033114
G14 Jagersrust G590 kg100003003
H11 Mertensmannen G560 kg3333031316
1 Elektrotrekkers G 37
Berketrekkers G 01
Boerekes G 09
powerrangers G 08
11 Mertensmannen G
14 Jagersrust G
03 Fam. Janssens G
28 Grasgrieten D
2 Jagersrust G 14
Elektrotrekkers G 37
Berketrekkers G 01
Boerekes G 09
11 Mertensmannen G
03 Fam. Janssens G
28 Grasgrieten D
08 powerrangers G
3 Fam. Janssens G 03
Jagersrust G 14
Elektrotrekkers G 37
Berketrekkers G 01
11 Mertensmannen G
28 Grasgrieten D
08 powerrangers G
09 Boerekes G
4 Grasgrieten D 28
Fam. Janssens G 03
Jagersrust G 14
Elektrotrekkers G 37
11 Mertensmannen G
08 powerrangers G
09 Boerekes G
01 Berketrekkers G
5 powerrangers G 08
Grasgrieten D 28
Fam. Janssens G 03
Jagersrust G 14
11 Mertensmannen G
09 Boerekes G
01 Berketrekkers G
37 Elektrotrekkers G
6 Boerekes G 09
powerrangers G 08
Grasgrieten D 28
Fam. Janssens G 03
11 Mertensmannen G
01 Berketrekkers G
37 Elektrotrekkers G
14 Jagersrust G
7 Berketrekkers G 01
Boerekes G 09
powerrangers G 08
Grasgrieten D 28
11 Mertensmannen G
37 Elektrotrekkers G
14 Jagersrust G
03 Fam. Janssens G

(Voor)ronden

  1. 508 powerrangers G (21pt)
  2. 511 Mertensmannen G (16pt)
  3. 503 Fam. Janssens G (14pt)
  4. 501 Berketrekkers G (12pt)
  5. 509 Boerekes G (10pt)
  6. 537 Elektrotrekkers G (6pt)
  7. 514 Jagersrust G (3pt)
  8. 328 Grasgrieten D (0pt)

Manege competitie ~ Namiddag

Ploeg WaABCDEGHTOT
A32 Fam. Janssens H680 kg033333015
B15 Jagersrust C739 kg101333010
C13 Mertensmannen C639 kg50133007
D19 powerrangers C733 kg30000000
E25 Berketrekkers C737 kg10003306
G07 Vandakker C750 kg00033006
H05 Fam. Janssens C760 kg033333318
1 Fam. Janssens H 32
Jagersrust C 15
powerrangers C 19
05 Fam. Janssens C
07 Vandakker C
25 Berketrekkers C
2 Vandakker C 07
Jagersrust C 15
Mertensmannen C 13
05 Fam. Janssens C
25 Berketrekkers C
19 powerrangers C
3 Vandakker C 07
Fam. Janssens H 32
Jagersrust C 15
25 Berketrekkers C
19 powerrangers C
13 Mertensmannen C
4 Berketrekkers C 25
Vandakker C 07
Fam. Janssens H 32
05 Fam. Janssens C
13 Mertensmannen C
15 Jagersrust C
5 powerrangers C 19
Berketrekkers C 25
Vandakker C 07
05 Fam. Janssens C
13 Mertensmannen C
32 Fam. Janssens H
6 Mertensmannen C 13
powerrangers C 19
Berketrekkers C 25
05 Fam. Janssens C
15 Jagersrust C
32 Fam. Janssens H
7 Jagersrust C 15
Mertensmannen C 13
powerrangers C 19
05 Fam. Janssens C
32 Fam. Janssens H
07 Vandakker C

(Voor)ronden

  1. 205 Fam. Janssens C (18pt)
  2. 832 Fam. Janssens H (15pt)
  3. 215 Jagersrust C (10pt)
  4. 213 Mertensmannen C (7pt)
  5. 225 Berketrekkers C (6pt)
  6. 207 Vandakker C (6pt)
  7. 219 powerrangers C (0pt)

Manege competitie ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGTOT
ABoomkwekerij Wouters033333015
BDe Traktorvrienden10003339
CDe trekzakken00330309
DVandakker BC00300306
EDe Bekkant30033309
FFamilie00000000
GMertensmannen BC430333315
1 De Traktorvrienden
De trekzakken
Vandakker BC
Mertensmannen BC
Familie
De Bekkant
2 Boomkwekerij Wouters
De Traktorvrienden
De trekzakken
Familie
De Bekkant
Vandakker BC
3 Mertensmannen BC
Boomkwekerij Wouters
De Traktorvrienden
De Bekkant
Vandakker BC
De trekzakken
4 Familie
Mertensmannen BC
Boomkwekerij Wouters
Vandakker BC
De trekzakken
De Traktorvrienden
5 De Bekkant
Familie
Mertensmannen BC
De trekzakken
De Traktorvrienden
Boomkwekerij Wouters
6 Vandakker BC
De Bekkant
Familie
De Traktorvrienden
Boomkwekerij Wouters
Mertensmannen BC
7 De trekzakken
Vandakker BC
De Bekkant
Boomkwekerij Wouters
Mertensmannen BC
Familie

(Voor)ronden

  1. Mertensmannen BC (15pt)
  2. Boomkwekerij Wouters (15pt)
  3. De trekzakken (9pt)
  4. De Traktorvrienden (9pt)
  5. De Bekkant (9pt)
  6. Vandakker BC (6pt)
  7. Familie (0pt)
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd204.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=204&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be