West-vlaamse comp Ruiselede ~ Getrainde/Gevorderde

Ploeg WaABCDEFGTOT
A't Gaperke00000011
B't Parochiebladje03000014
CTTC Wieme03303009
DTTC De Stove033333318
EVersieck 203300006
FKLJ Ruiselede033303113
GTTV Versieck01130319
1 't Parochiebladje
TTC Wieme
TTC De Stove
TTV Versieck
KLJ Ruiselede
Versieck 2
2 't Gaperke
't Parochiebladje
TTC Wieme
KLJ Ruiselede
Versieck 2
TTC De Stove
3 TTV Versieck
't Gaperke
't Parochiebladje
Versieck 2
TTC De Stove
TTC Wieme
4 KLJ Ruiselede
TTV Versieck
't Gaperke
TTC De Stove
TTC Wieme
't Parochiebladje
5 Versieck 2
KLJ Ruiselede
TTV Versieck
TTC Wieme
't Parochiebladje
't Gaperke
6 TTC De Stove
Versieck 2
KLJ Ruiselede
't Parochiebladje
't Gaperke
TTV Versieck
7 TTC Wieme
TTC De Stove
Versieck 2
't Gaperke
TTV Versieck
KLJ Ruiselede

(Voor)ronden

  1. TTC De Stove (18pt)
  2. KLJ Ruiselede (13pt)
  3. TTV Versieck (9pt)
  4. TTC Wieme (9pt)
  5. Versieck 2 (6pt)
  6. 't Parochiebladje (4pt)
  7. 't Gaperke (1pt)

West-vlaamse comp Ruiselede ~ Recreanten 6tallen/mixed-teams

Ploeg WaABCDEFGHTOT
AKlj Ingelmunster000010001
Bt'Zwientje030131019
CKLJ Waregem0331331014
DVersieck 3031130109
Eklj ruislede dames010000001
Fde voorpongboys0310331011
GKLJ Meulebeke0331131113
HKlj Uitkerke0313333117
1 Klj Ingelmunster
t'Zwientje
KLJ Waregem
Versieck 3
Klj Uitkerke
KLJ Meulebeke
de voorpongboys
klj ruislede dames
2 KLJ Meulebeke
Klj Ingelmunster
t'Zwientje
KLJ Waregem
Klj Uitkerke
de voorpongboys
klj ruislede dames
Versieck 3
3 de voorpongboys
KLJ Meulebeke
Klj Ingelmunster
t'Zwientje
Klj Uitkerke
klj ruislede dames
Versieck 3
KLJ Waregem
4 klj ruislede dames
de voorpongboys
KLJ Meulebeke
Klj Ingelmunster
Klj Uitkerke
Versieck 3
KLJ Waregem
t'Zwientje
5 Versieck 3
klj ruislede dames
de voorpongboys
KLJ Meulebeke
Klj Uitkerke
KLJ Waregem
t'Zwientje
Klj Ingelmunster
6 KLJ Waregem
Versieck 3
klj ruislede dames
de voorpongboys
Klj Uitkerke
t'Zwientje
Klj Ingelmunster
KLJ Meulebeke
7 t'Zwientje
KLJ Waregem
Versieck 3
klj ruislede dames
Klj Uitkerke
Klj Ingelmunster
KLJ Meulebeke
de voorpongboys

(Voor)ronden

  1. Klj Uitkerke (17pt)
  2. KLJ Waregem (14pt)
  3. KLJ Meulebeke (13pt)
  4. de voorpongboys (11pt)
  5. Versieck 3 (9pt)
  6. t'Zwientje (9pt)
  7. klj ruislede dames (1pt)
  8. Klj Ingelmunster (1pt)

West-vlaamse comp Ruiselede ~ Extra partijen

Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd234.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=234&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be