Kermis Viane ~ Mixed

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ADe jupkes0333300315
BD espadrillekes000100034
CGK zuid west Pajot0033311314
DEl Corazon001000012
EKtc per total003030017
FMersch0331331317
GGroene grietjes0331331317
Htrek zelf trek zeker v000011002
1 De jupkes
D espadrillekes
GK zuid west Pajot
Ktc per total
trek zelf trek zeker v
Groene grietjes
Mersch
El Corazon
2 trek zelf trek zeker v
De jupkes
D espadrillekes
GK zuid west Pajot
Groene grietjes
Mersch
Ktc per total
El Corazon
3 trek zelf trek zeker v
Groene grietjes
De jupkes
D espadrillekes
Mersch
Ktc per total
El Corazon
GK zuid west Pajot
4 trek zelf trek zeker v
Mersch
GK zuid west Pajot
D espadrillekes
Ktc per total
El Corazon
Groene grietjes
De jupkes
5 El Corazon
Ktc per total
D espadrillekes
De jupkes
trek zelf trek zeker v
GK zuid west Pajot
Mersch
Groene grietjes
6 trek zelf trek zeker v
El Corazon
Ktc per total
Mersch
GK zuid west Pajot
D espadrillekes
De jupkes
Groene grietjes
7 trek zelf trek zeker v
De jupkes
Groene grietjes
Mersch
D espadrillekes
GK zuid west Pajot
El Corazon
Ktc per total

(Voor)ronden

  1. Mersch (17pt)
  2. Groene grietjes (17pt)
  3. De jupkes (15pt)
  4. GK zuid west Pajot (14pt)
  5. Ktc per total (7pt)
  6. D espadrillekes (4pt)
  7. El Corazon (2pt)
  8. trek zelf trek zeker v (2pt)

Kermis Viane ~ Finale Mixed

Final Mersch
Groene grietjes
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://www.touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd466.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=466&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be